Her şey Sende Başlar Sende Biter

KENDİNİ SEV

Evet her şey ilk olarak senin kendini sevmen ile başlıyor sen seni sevmez isen kimse seni sevmez ve sen kendine değer vermezsen kimse sana değer vermez …

Sabah kalk ve aynaya bak şöyle bir incele kendini baştan ayağa bak kaşından kirpiğine göz bebeklerine … Nefes aldığın ANI hisset ve tekrar verdiğini gözlerini kapa ve düşün sahip olduğun tüm güzellikleri şimdi hisset ve sen çok değerlisin her şey’inle unutma ve kıymetini bil .

VAZGEÇME

Her ne olursa olsun yaşamından , hayallerinden , kendinden vazgeçme .

İnsanlar üzerine gelecek seni bezdirmek yok etmek için çabalıcak sen hepsini geç ve asla vazgeçme….

Evet bazen her şey herkes çok zorlayıcı olabiliyor ama hayat bu zor olmak zorunda tüm yaşantılar tüm insanlar zor zamanlardan geçiriyorlar.

YANİ ;

Titre ve kendine gel dostum 🙂

İlk okulda ki hayat bilgisi öğretmenimiz söylemişti bu sözü ve o andan bu ana kötü bir durumda düştüğümde kulaklarımda çınlar bu söz Titre ve kendine gel ….

ÇÜNKÜ HAYAT MUHTEŞEM ÇÜNKÜ SEN BİR DAHA BU DÜNYADA BULUNMAYACAKSIN O YÜZDEN YAŞADIĞIN ANI GÜZEL YAŞA …..

Ve eğer bir iş yapıyorsan en güzelini yap .

Her sabah 7 de kalkıp işe veya okula gidiyorsan bunun hakkını tam anlamıyla vermelisin . Eğer uykun dan ödün veriyorsan hayatından zaman harcıyorsan o işi en iyi sen yapmalısın . iŞ yapmaktan gocunma ne olursa olsun kalk ve yap vazgeçme üşenme sıkılma çünkü emek olmadan yemek olmaz bu bir gerçek . Toprağa tohum ekmez isen ona bakmazsan onunla ilgilenmezsen o filizlenir mi ?

SENİN ZAMANIN

Şimdi şuan senin zamanın belki yarın yok olmayacaksın o yüzden şu anını en iyi şekilde değerlendir pişman olacağın şeyler yapma hep doğru ol ki doğrularda seni bulsun.

Yeni bir güne başlarken GÜNAYDIN : )

Gözlerini kapa ve tüm güzellikleri hisset derin tertemiz bir nefes çek tüm vücudun için ve bugün çok güzel olacak dostum emin ol .

Spora git fırsat buldukça çünkü spor terapi gibi gelir rahatlarsın .

Kitap oku çünkü öğrendikçe güçleneceksin . ( AZ- HAKAN GÜNDAY )

Sevdiklerinin yanında ol ve onları ne kadar çok sevdiğini söyle çünkü onlar mutlu oldukça sende mutlu olacaksın

Doğada yürü yeşilin ve mavinin güzelliğini gör.

Müzik dinle ruhunun derinliklerine in ve huzurla dolsun yüreğin . MESELA ; https://www.youtube.com/watch?v=VYCOg-yglNM

SEV

Dünya üzerinde olan her şeyi sev çünkü sevgiyle gelir tüm mutluluklar saygıyla devam eder.Bir an olsun vazgeçme lütfen …

Ve son olarak yine söyleyeceğim söz her şey seninle alakalı emin ol sen istersen üzülürsün sen istersen mutlu olursun hayatına yön veren sensin senin seçimlerin o yüzden üzüleceğin hiçbir yola girme böyle bir yolda olduğunu hissettiğin an çık ve başka bir yol ara .Kim ne Yaparsa Kendine Yapar diye boşunamı demiş atalarımız .

O yüzden ,

HER ŞEY SENDE BAŞLAR SENDE BİTER ….

UZUN VADEDE HUZUR DİLİYORUM …

ARZU C.

Dünyaya geldiğimizde bir serüvene başladık . Acıyı,kederi,hasreti, mutluluğu ,huzuru sevmeyi,sevilmeyi ve sevilmemeyi her şey'i tattık. Evet şimdi var olan tüm kötü düşüncelerden uzaklaşma zamanı her şey' e bir nokta koyup yeniden başlama zamanı ...
Yazı oluşturuldu 82

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön